• EXKURZIA DO HOTELA STRACHANOVKA

• 07.06.2017 11:59
      • V záujme zvyšovania kvality vyučovania odborných predmetov na OU sme 02.06.2017 zorganizovali exkurziu do hotela Strachanovka - Jánska Koliba v Liptovskom Jáne. Hotel je známy svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia na relax, oddych a rôzne športy.  Štýlový drevený hotel ponúka atraktívne ubytovanie, ktoré sme si mohli popozerať a tiež ochutnať jedlá tradičnej slovensej kuchyne, ktoré sú obohatené o liptovské špeciality s obsluhou v krojoch. Súčasťou exkurzie bolo aj objavovanie čarovného podzemia v Stanišovskej jaskyni a návšteva múzea Mincovníčkovo. Počasie sme mali krásne, všetko sa nám páčilo, domov sme odchádzali trošku unavení ale spokojní.