• Cup cakes

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Cup cakes.

Uplynulý týždeň sa na našej škole uskutočnila súťaž o najkrajšie“ CUPCAKES“.Témou súťaže bolo „Povolanie“. Do súťaže sa zapojili žiaci učebného odboru cukrár, ale aj žiačka učebného odboru kuchár Sofia Hrčková, ktorej zručnosť bola porovnateľná s jej cukrárskymi spolužiakmi. Jej cupcakes na tému telocvikár sa dostali v hodnotení do prvej polovice.

Všetci súťažiaci nám svojou prácou predviedli zručnosť, kreativitu a originálnosť. Hlasovania sa zúčastnilo 200 divákov. Tri najkrajšie práce boli odmenené vecnými cenami, ktoré nám poskytlo ZRPŠ. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazkám Daniele Muchovej (2.F krajčírka), Danke Hatalovej ( 3.D cukrárka) a Viktórii Mrvovej ( 2.F doktor) gratulujeme a prajeme veľa úspechov a kreatívnosti v ich ďalšej práci.

Bc. Katarína Moravčíková