• ZÁVEREČNÉ  SKÚŠKY  Z  DOMU
      • ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY Z DOMU

• 29.05.2020 16:00
      • Naši žiaci, ktorí mali vykonávať záverečné skúšky, tento rok ich robili z domu. Cez videokonferenciu zodpovedali na zadané otázky a praktické zručnosti predvádzali doma pri príprave rôznych druhov chutných pokrmov. Tu sa môžete pokochať ich výrobkami, len je veľká škoda, že sme ich nemohli degustovať. Veríme, že Vám a Vašim rodinným príslušníkom chutili.
        Tatiana pripravila  polievku Zeleninovú so zemiakmi, hlavné jedlo Pene s pescom, ovocnú bublaninu, rezance ako vložku do polievky, vlašský šalát, obložené chlebíčky. Zodpovedala na tému č. 8. mala 8.
        Ľubica pripravila polievku Pórovú, Fazuľový prívarok s klobásou a vareným vajíčkom na tvrdo, rezance ako vložku do polievky, Bryndzové halušky, Jahodový koláč.  Zodpovedala na tému č.10.
        Klaudia pripravila tieto jedlá: polievku Hubovú, hlavné jedlo Kuracie rizoto so zeleninou, rezance ako vložku do polievky, ďalej to boli  Strapačky s kapustou, múčnik Jahodovú bublaninu s hrozienkami, zodpovedala na tému  č.3.
        Dievčatá získali výučné listy, blahoželáme!