• EXKURZIA V DEMANOVSKEJ DOLINE

• 10.06.2024 09:42
      • V záujme zvyšovania kvality vyučovania v odborných i všeobecnovzdelávacích predmetoch na OU sa žiaci I.G a II.G triedy dňa 07.06.2024 zúčastnili na exkurzii v hoteli Bystrina Demänovská Dolina.
        Cieľom exkurzie bolo pomôcť žiakom konkretizovať osvojenie teoretických a praktických poznatkov z hľadiska učiva, na ktoré bola exkurzia zameraná. Navštívili sme v krásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry v Demänovskej doline areál, v ktorom sa nachádza hotel Bystrina, koliba Bystrina, Poľovnícky hotel a Wellness. Hotel ponúka reštauračné aj ubytovacie služby pre jednotlivcov a skupiny, rodiny s deťmi ako aj pobyty zamerané na športové aktivity, firemné akcie, oslavy, posedenia. Popri exkurzii sme navštívili aj jaskyňu slobody.

• tel: +421 44 4313400
        fax: +421 44 4313450