• MAJSTER PALACINKA

• 11.11.2019 07:30
        • Dňa 05.11.2019 sa na našej škole organizovala súťaž v pečení a flambovabí palaciniek. Medzi súťažiacimi boli aj naše žiačky Dominika Daubnerová a Klaudia Kubíková z 1.G triedy. Dievčatá predviedli veľmi dobré zručnosti v pečení a flambovaní palaciniek, začo boli odmenené diplomom a darčekmi. Dievčatá boli veľmi spokojné a už sa tešia na budúci rok, aby sa mohli znova takejto súťaže zúčastniť.
        • ZRUČNOSTI V KRÁJANÍ ZEMIAKOV A ZELENINY

• 17.01.2020 06:50
        • Žiaci počas prvého ročníka sa na odbornom výcviku učia predbežnú úpravu potravín, krájanie zemiakov a zeleniny. Úlohou zručnosti bolo nakrájať rôzne druhy zemiakov, ktoré sa používajú pri príprave jedál. Každý žiak si mal možnosť vyskúšal túto zručnosť, ktorú MOV spolu s ostatnými žiakmi hodnotili. Najlepšie zručnosti predviedli Dominika Daubnerová a Adriana Sanigová.
        • ÚČELOVÉ CVIČENIE

• 10.09.2019 19:27
        • Naši žiaci sa 6.9. vybrali do Čutkovskej doliny spoznávať krásy flóry a fauny, ktoré sú zaznamenané v náučných tabulách. Tieto tabule sú rozmiestnené po celej doline, preto to bola zároveň aj výborná prechádzka s rozcvičením celého pohybového aparátu a dýchacích ciest. Ďakujeme, že máme v blízkosti školy také krásne miesta a, že môžeme ich navštevovať.

• NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK SA ZAČÍNA

• 10.09.2019 18:48
        • Novo prijatí žiaci, ktorí nastúpili do prvého ročníka sa počas prvých septembrových dní zoznamovali so spolužiakmi, zamestnancami, ale aj s priestormi našej školy. Nakoniec si posedeli v areáli a porozprávali sa o prvých dojmoch a pocitoch z nového prostredia...
        • ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY

• 18.06.2019 20:12
        • V dňoch 17. a 18.06. sa konali na našej škole záverečné skúšky v odbore - obchodná prevádzka, práca pri príprave jedál. Žiaci získali výučné listy. Blahoželáme!