• ŠPORTOVÉ VYŽITIE V ČUTKOVSKEJ DOLINE

• 03.07.2017 09:45
        • Na konci školského roka v Čutkovskej doline žiaci prvého ročníka hrali futbal a súťažili  v rôznych športových hrách. Po úspešných výkonoch  opekali  slaninku a špekačky. K dobrej atmosfére prispelo aj slnečné počasie  a krásne okolie prírody. Domov sme všetci odchádzali unavení ale spokojní.
        •  ZÁVEREČNÉ  SKÚŠKY NA OU
        • ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY NA OU

• 22.06.2017 12:32
        • Od 19.06. 2017  -  21.06.2017 žiaci odboru obchodná prevádzka, práca pri príprave jedál vykonávali záverečné skúšky. Úspešne ukončili trojročné štúdium a získali výučné listy. Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov.

• EXKURZIA DO HOTELA STRACHANOVKA

• 07.06.2017 11:59
        • V záujme zvyšovania kvality vyučovania odborných predmetov na OU sme 02.06.2017 zorganizovali exkurziu do hotela Strachanovka - Jánska Koliba v Liptovskom Jáne. Hotel je známy svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia na relax, oddych a rôzne športy.  Štýlový drevený hotel ponúka atraktívne ubytovanie, ktoré sme si mohli popozerať a tiež ochutnať jedlá tradičnej slovensej kuchyne, ktoré sú obohatené o liptovské špeciality s obsluhou v krojoch. Súčasťou exkurzie bolo aj objavovanie čarovného podzemia v Stanišovskej jaskyni a návšteva múzea Mincovníčkovo. Počasie sme mali krásne, všetko sa nám páčilo, domov sme odchádzali trošku unavení ale spokojní.
        • Mesiac detskej tvorby

• 03.04.2017 12:26
        • Žiaci prvého a druhého ročníka sa zapojili do výtvarnej súťaže profesora Karola Ondreičku MESIAC DETSKEJ TVORBY. Inšpiráciou bolo vyhrať a mať vlastnú známku.