• Barmanský kurz

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Barmanský kurz.

Tretí májový týždeň sa na našej škole skutočnil barmanský kurz pod vedením certtifikovaných lektorov SkBA Rastislava Kubáňa a Branislava Hažíka.  Kurz je určený pre všetkých ktorý sa chcú naučiť pripraviť skvelé nápoje a koktaily na úrovni profesionálov.

Na kurze sa študenti naučili základy mixológie, zoznámili sa s najpopulárnejšími nápojmi a kokteilami. Samozrejme účastníci získali potrebné zručnosti potrebné pre prácu za barovým pultom.

• Deň ZEME

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň ZEME.

Tento rok to bolo už tretí krát, čo sa naša škola zúčastnila na sadení stromčekov pod záštitou Mestských Lesov v Ružomberku. Takýmto spôsobom sa chceme poďakovať našej krásnej planéte a osláviť jej veľký deň - Deň Zeme. Akcie sa tento rok zúčastnili žiaci 1.B. a výber bol účelový. Vždy potrebujeme silných chlapcov, ktorí sa vedia oháňať aj čakanom. Aj tento rok sa nám venoval Ing. Vlado Neštepný, ktorý žiakom vysvetlil celý postup sadenia a veru sa aj zapotil pri kopaní spolu s nami. Sadili sme tri druhy stromov aby vznikol zdravý a odolný typ lesa. Boli to bučky, smreky opadavé a smreky obyčajné. Podarilo sa nám spolu vysadiť 400 stromov. Hoci sme boli všetci špinaví a unavení, tešili sme sa z dobre vykonanej práce.