• Zvyšovanie digitálnych zručností pedagógov žiakov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zvyšovanie digitálnych zručností pedagógov žiakov.

Zvyšovanie digitálnych zručností pedagógov žiakov 24 stredných škôl sr a čr v oblasti slovensko-českého pohraničia.

V mesiacoch jún – november prebehlo na našej škole pre 23 žiakov overovanie digitálnych zručností

v štandardnej  úrovni v moduloch    práca   s počítačom a súbormi; práca s elektronickou poštou   a internetom; spracovanie textu a prezentácia.

Všetci žiaci úspešne zvládli všetky testy v daných moduloch a 20.12.2022 im boli slávnostne za prítomnosti vedenia školy ako aj pracovníkov neziskovej organizácie Unikredit odovzdané  certifikáty.

S certifikátom ECDL jeho držitelia získali medzinárodne rešpektovaný certifikát o úrovni znalostí a zručnosti pri používaní osobného počítača, vyššiu výkonnosť pri ďalšom štúdiu, lepší prístup k informáciám, lepšie možnosti uplatnenia sa na trhu práce.

V tejto forme vzdelávania chceme i naďalej na našej škole pokračovať, v súčasnosti pripravujeme ďalšiu skupinu žiakov.