•  "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok"
          • "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok"

• Do fotogalérie bol pridaný nový album "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok".

"Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok"

Vianočný čas je čas kúzelný, kedy radi obdarujeme svojich blízkych a vyčaríme im úsmev na tvári.
            Dievčatá „Stylistiky“ z 3.A prišli so skvelým nápadom ako vyčariť úsmev na tvári naším DEDKOM a BABIČKÁM, ktorí žijú v zariadeniach, prípadne osamelo.
            Preto sme sa zapojili do projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". V priebehu dvoch týždňov žiaci, učitelia, priatelia z internátu a všetci zamestnanci našej školy vyrábali „krabičky lásky“. Zapojilo sa nás naozaj veľa a vytvorili sme 45 vianočných krabičiek. Takáto "krabička" je častokrát jediným darčekom, ktorý dostanú a poteší ich. Všetkým tým, ktorí sa do tohto projektu zapojili, zo srdca ďakujeme.

PaedDr. Ľ. Pečková

• Moderné gastrozariadenia

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Moderné gastrozariadenia.

Firma Lawex z Banskej Bystrice pripravila pre našich študentov a vedúcich školských jedáni z Ružomberka prednášku o varných systémoch pre spoločenské stravovanie.

Multifunkčné zariadenia iVario Pro, iCombi Pro, Robot coupe vynikali rýchlosťou, presnosťou a hlavne dokonalými výsledkami pripravených pokrmov.