• OCENENIE VÝNIMOČNÝM ŠTUDENTOM

• Do fotogalérie bol pridaný nový album OCENENIE VÝNIMOČNÝM ŠTUDENTOM .

OCENENIE VÝNIMOČNÝM ŠTUDENTOM

Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva sa v pondelok 21. novembra vo veľkej zasadacej miestnosti Mestského úradu uskutočnilo oceňovanie výnimočných žiačok, žiakov, ktorí úspešne reprezentujú školy na rôznych školských a mimoškolských aktivitách, športových súťažiach alebo sa aktívne zapájajú do rôznych kultúrnych činností.

Pamätný list za našu školu získala Sofia Magdaléna Hrčková.

Gratulujeme  Sofii a rovnako ďakujem pedagógom, ktorí vynikajúco plnia svoju úlohu, a venujú sa navyše aj tým študentom, ktorí chcú dokázať čosi viac.

• Študentská kvapka krvi

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Študentská kvapka krvi.

Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok Žiacky parlament povzbudil žiakov Spojenej školy, aby urobili niečo dobré. Dňa 15.11.2022 žiaci aj učitelia našej školy darovali krv na Klinike hematológie a transfuziológie ÚVN SNP v Ružomberku.  Tento rok sa 28. ročník Študentskej kvapky krvi niesol v duchu - „Pripoj sa. Wifi je aj na transfúzke.“ – čo bolo síce odľahčenou ale priamou výzvou nielen pre mladých ľudí. Zapojenie sa do Študentskej kvapky krvi  je dôkazom toho, že aj mladá generácia sa vie stále zapáliť pre dobrú vec.

• iBobor 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album iBobor 2022.

Aj v tomto školskom roku sa niektorí žiaci našej školy „zahryzli“ do úloh v informatickej súťaži iBobor. Prinášame vám prehľad výsledkov v jednotlivých kategóriách.

JUNIOR (žiaci 1.- 2. ročníka SŠ)

1. Adriana Pavelicová       II.A
            2. Anna Zrníková               I.A
            3. Natália Buvalová           II.A ,  Klaudia Lednická I A