• Koniec roka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Koniec roka.

Po nástupe na prezenčné vyučovanie sme posledné dva mesiace usilovne pracovali, aby vedomosti našim žiakom nechýbali. Triedy sa naplnili študentami, ktorí so záujmom nasávali učivo. Trpezlivo sme dopĺňali a precvičovali praktické zručnosti. Prebehli mnohé aktivity kde nadobudli množstvo zručností potrebných k výkonu ich budúceho povolania. Využili sme všetky možnosti, aby sme sa vzájomne spoznávali v triednych kolektívoch a pomáhali si.  Veď hlavne žiakom prvých ročníkov čas strávený doma na dištančnom vzdelávaní  zobral túto možnosť.

S príchodom teplých dní strávených v školských laviciach nielen žiakov, ale aj nás pedagógov slniečko lákalo stále viac von na vzduch. A tak sme spojili príjemné s užitočným a mnohé zručnosti sme si overili v exteriéri.

So žiakmi učebných odborov kuchár, čašník, cukrár a študijného odboru HA sme spolu s kolegami pripravili piknik, varenie kotlíkového gulášu, grilovanie a opekanie v prírode. Veď pokrmy pripravené v prírode dochutia nielen správne koreniny a dym, ale aj príjemná atmosféra a dobrá nálada. Pekné prostredie školského dvora sme využili aj na zábavu a šport.

Netradičné formy vyučovania sú vždy prínosom a dostali sme aj nové podnety od žiakov, ktoré v budúcnosti určite využijeme. Prinášame vám fotografie, na ktorých sme zachytili spoločne strávený čas. Nech sú nám zároveň aj inšpiráciou pre chvíle strávené v čase prázdnin a dovoleniek.

Leto je už v plnom prúde, vysvedčenia odovzdané.  Po náročnom roku všetkým prajeme krásne letné dni. Želáme pevné zdravie a tešíme sa na stretnutie v septembri.