• Kurz Vizážistiky a Modeláže gélových nechtov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kurz Vizážistiky a Modeláže gélových nechtov.

V peknom jesennom období sa naše študentky z odboru kozmetik zúčastnili kurzov Vizážistiky a Modeláže gélových nechtov. V prvý októbrový deň nás obohatila o svoje odborné skúsenosti vizážistka ANNA KOŠŤÁLOVÁ, ktorá prezentovala denné a extravagantné líčenie s korekciou tváre. Premenou prešli študentky, ktoré mali možnosť si výsledok jej práce odniesť domov. S veľkou radosťou nás po dlhej dobe navštívila LUCIA BAJCÚROVÁ, ktorá vyškolila študentky v Modeláži gélových nechtov. Naučili sa techniku modelovania a predlžovania nechtov a ich rôzne farebnosti nanášania gélov. Obidve školenia boli prínosom pre všetkých zúčastnených, dievčatá - kozmetičky odchádzali s novými poznatkami a zručnosťami, ktoré budú naďalej využívať a zdokonaľovať.